اسلاید شو

اتو کشی لباس ها - خانواده سالم
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تاریخ : پنج‌شنبه 6 بهمن‌ماه سال 1390


لباس‌های لطیف را بهتر است یا از پشت اتو کنید یا موقع اتوکشی یک پارچه تمیز و نازک روی آنها بیندازید تا برق اتو بر آنها نماند ... 
موقع اتوکشی البسه به درجه اتو و جنس لباس توجه داشته باشید، یک لحظه غفلت می‌تواند بر قسمت اعظمی از لباستان یادگاری بگذارد! به‌جای زیادکردن درجه اتو می‌توانید از بخار آن برای بازکردن چروک‌های عمیق استفاده کنید، خطرش کمتر است.
لباس‌های لطیف را بهتر است یا از پشت اتو کنید یا موقع اتوکشی یک پارچه تمیز و نازک روی آنها بیندازید تا برق اتو بر آنها نماند.
بیشتر لباس‌های نایلونی بعد از شست‌وشو و اتوکشی دچار مشکل برق گرفتگی می‌شوند و هر چه آشغال و گرد و غبار معلق در فضاست به خود می‌گیرند، برای رفع این مشکل می‌توانید از مایع‌های نرم‌کننده در هنگام شست‌وشو استفاده کنید، اگر هم با بوی آنها مشکل دارید راه ساده‌تر این است که لباس‌هایتان را بعد از اتوکشی و خنک‌شدن تا کنید، در یک کیسه تمیز بگذارید و دو ساعت در فریز یا جایخی یخچال قرار دهید، امتحانش ضرر ندارد.
موارد بالا بیشتر در مورد نگهداری روزانه پوشاک بود اما بد نیست چند کلمه هم از نگهداری مدت دار لباس‌ها بدانید. معمولاً علاوه بر لباس‌هایی که در تمام فصول سال استفاده می‌شوند، البسه‌ای هم هستند که مخصوص یک یا دو فصل هستند. قدیم‌تر‌ها که صندوقچه‌ای بود و چمدانی و بقچه‌ای برای نگهداری لباس‌ها؛ برای اینکه لباس‌ها را بید نزند، بین آنها نفتالین می‌گذاشتند.


ارسال توسط فاطمه سالمی
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظرسنجی